Ważna informacja dotycząca utrudnień komunikacyjnych w Tarnowskich Górach związanych z realizacją filmu fabularnego

Ważna informacja dotycząca utrudnień komunikacyjnych w Tarnowskich Górach związanych z realizacją filmu fabularnego

                                                                                                                                           Szanowni Państwo

Urząd Miejski w Tarnowskich Górach podjął współpracę z producentem filmowym House Media Company sp. z o.o. w celu realizacji filmu fabularnego, którego akcja rozgrywa się na terenie naszego miasta.

Działania podejmowane przez ekipę realizatorską będą generowały pewne utrudnienia w mieście, zwłaszcza w sferze komunikacyjnej, ale także ograniczenia dostępu do określonych miejsc w czasie trwania zdjęć oraz ich przygotowania.

Realizacja filmu to przedsięwzięcie angażujące zarówno sporą grupę osób, ale także sprzętu, który musi znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Plan filmowy generuje także wymagania w związku z odpowiednim wyglądem wybranych miejsc.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o pozytywne nastawienie i ewentualną  pomoc organizacyjną, gdyby wyniknęły problemy związane z realizacją zdjęć na wyznaczonych planach filmowych.

Szczególne znaczenie ma poniżej zamieszczona lokalizacja oraz ramy czasowe dla ograniczeń ruchu pojazdów w miejscach przewidzianych do zdjęć filmowych.

Starając się w jak najmniejszym stopniu utrudnić mieszkańcom miasta codzienne życie przekazujemy Państwu poniższą rozpiskę planowanych działań, prosząc o wyrozumiałość oraz ewentualną pomoc organizatorom planu filmowego.

 

2 lutego 2023, 14:30 – 02:30

 

Planowane utrudnienia na ul. św. Katarzyny od skrzyżowania z ul. Opolską i ul. gen. Hallera. Dodatkowo mogą wystąpić utrudniania w obrębie I LO i skweru, na którym stoi armata.

 

4 lutego 2023, 10:00 - 22:00

 

Utrudnienia w obrębie tarnogórskiego rynku.

 

6 lutego 2023, 06:00 - 18:30

 

Dzień zdjęciowy składający są z dwóch lokalizacji. Pierwsza lokalizacja - Park Miejski przy barze, jaki tam się znajduje, utrudnienia w parku oraz wyłączenie boiska przy muszli koncertowej, który służy jako parking dla samochodów technicznych. Druga lokalizacja to klub Onyx. Utrudnienia będą występować na skrzyżowaniu  ul. Królika, ul. Szymały, ul. ks. Lewka (prośba o nie parkowanie samochodów w tych miejscach).

 

7 lutego 2023, 10:00 - 22:00

 

Utrudnienia w obrębie rynku tarnogórskiego, ul. Górnicza, ul. Tylna, ul. Krakowska, ul. Piastowska (pierwszy odcinek do składu Agircola), ul. Jurczyka, ul. Lompy (prośba o nie parkowanie samochodów w tych miejscach).

 

8 lutego 2023, 10:00 - 22:00

 

Utrudnienia ul. Karola Miarki (prośba o nie parkowanie samochodów w tym miejscu).

 

9 lutego 2023, 10:00 - 22:00

 

Utrudnienia Rynek, ul. Tylna, ul. Krakowska (do Foto Melcer).

 

10 lutego 2023, 10:00 - 22:00

 

Utrudnienia ul. Wyspiańskiego do skrzyżowania z ul. Gruzełki, ul. Beskidzka.

 

12 lutego 2023, 08:00 - 22:00

 

Utrudnienia w obrębie parkingu przy Hali Targowej.

 

16 lutego 2023, 14:30 - 02:30

 

Utrudnienia w centrum na ul. Piastowskiej i w obrębie parkingu przy dawnym kinie Europa.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem